En Güncel

Etkinlik ve Duyurular

12/10/2023

Suudi Arabistan Ulaştırma Bakanı'nın Liman Ziyareti

12 Ekim tarihinde Suudi Arabistan Ulaştırma Bakanı, Ambarlı Liman Kompleksi'ni, Kumport'u ve Marport'u ziyarete geldi.

Devamını oku
Sudi Arabistan Ulaştırma Bakanı
Altaş Limanı İstanbul Valiliği

18/08/2023

İstanbul Valiliği, Ambarlı Limanında!

Valimiz Davut Gül, Beylikdüzü İlçe ziyaretleri kapsamında Ambarılı Limanı'nda incelemerde bulunarak, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Devamını oku

29/04/2022

İftar Programı Gerçekleştirildi

29 Nisan 2022 tarihinde İstanbul Valiliği koordinasyonu ile Ambarlı Limanı’nda iftar programı gerçekleştirildi. Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Rıza Tuna TURAGAY ve Vali Yardımcısı Sayın Şevket ATLI’ nın katıldığı iftar programında, Bölge Müdürümüz Sayın Yalçın ÖZDEN ve Bölge Müdür Yardımcılarımız hazır bulundu.

Devamını oku
Altaş Limanı İftar Programı
Altaş Limanı İftar Programı

10/04/2022

Bakan Karaismailoğlu, Ambarlı Limanı'nda liman işçileriyle sahur yaptı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Ulaştırma altyapıları sayesinde, limanlarımızda geçen yıl rekorlar kırarak ihracatımızı 225 milyar tona çıkardık, bu yıl ki hedefimiz 250 milyar ton, önümüzdeki yıllarda 500 milyar tona kadar bu ihracat hacmimizi çıkaracağız." dedi. Karaismailoğlu Ambarlı Limanı'nda çalışan işçiler ile bir araya gelerek sahur yaptı.

Devamını oku

23/03/2022

Vali Yerlikaya, Ambarlı Limanı’nda Liman İşletmecileriyle Bir Araya Geldi

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul’un en büyük uluslararası çıkış kapısı Ambarlı Limanı’nda liman işletmecileriyle bir araya gelerek yapılan çalışmaları değerlendirdi. İstanbul’da limanların sadece bugün değil, tarih boyunca ekonomiyi besleyen en önemli damarlardan biri olduğunu vurgulayan Vali Yerlikaya, ...

Devamını oku
Altaş Limanı Vali Yerlikaya