tamotomatik işidir.
Etkinlik ve Duyurular | Basın Odası | Kariyer İmkanları | Faydalı Bilgiler| Ana Sayfa
Şirket Profili

ALTAŞ Ambarlı Liman Tesisleri Tic. A.Ş., Marmara Bölgesinin Avrupa yakasında bulunan Ambarlı Limanı, içinde çalışmakta olan 4 ayrı terminalin ortak kullandıkları alanların genel yönetim, altyapı, planlama, jeolojik etütler, güvenlik ve çevre düzenlemesine yönelik sorumlulukları olan Ambarlı Limanın genel yönetim, ortak hizmet ve koordinasyon şirketidir.

Marmara Bölgesinin en büyük Uluslararası çıkış kapısı olan Ambarlı Limanının ortak alanlarının geliştirilmesi, etkili bir şekilde idaresi ve verimli çalıştırılması, terminallerin işletme faaliyetlerinde sürekliliği, geri saha hizmetleri ile desteklemek ALTAŞ’ın öncelikli amacıdır. Bu noktadan hareketle, ALTAŞ faaliyetlerini Ambarlı Liman topluluğunun çıkarlarını terfi ettirmek ve limanın rekabetçi konumunu kuvvetlendirmek üzere sürekli geliştirmektedir.

ALTAŞ, Ambarlı Limanının Dünya çapında bir liman olması için Ambarlı Limanındaki terminallerin hareket ve karar süreçlerinin bütünsel bir parçasıdır.

ambarli, ambarlı, port of ambarli, port of ambarlı, altaş, altas, ambarli limani, ambarlı limanı, kumport, marport, mardaş, mardas, liman, limancılık, iskele, konteyner, liman güvenlik, yakuplu, port turkey, biggest port, busiest port, liman başkanı, liman işletmesi, liman işletmeleri, liman isletmesi, liman isletmeleri, yük elleçleme, yuk ellecleme, elleçleme, konteyner elleçleme, konteyner ellecleme, turkiye’nin en buyuk limani